Muncitor in Productia de metal

În calitate de Muncitor in Productia de metal, crezi că aspectul pieselor este la fel de important ca și scopul piesei. Material finisat perfect si impecabil: pentru asta te orientezi. Dezvolta-te ca angajat în producția de metale la o mare companie metalurgică într-o echipă strânsă și vezi zilnic rezultatele muncii tale !

Heerhugowaard nedeterminata
Aplica direct

Ce vei face?

Înainte ca colegii să poată acoperi cu vopsea sau zinc piesele, materialul ajunge mai întâi la tine. Tu te asiguri că toate piesele îndeplinesc nivelul de calitate dorit. În calitate de muncitor in producția de metal, esti implicat in :

  • Curățarea elementelor metalice prin polizarea lor cu aparatul de polizat.
  • Îndepărtarea și agățarea elementelor metalice pe benzi transportoare.
  • Tăierea elementelor metalice la dimensiune.
  • Sablarea si lustruirea elemente metalice.

Care sunt responsabilitatile tale?

În calitate de Muncitor in producția de metal, ai un aport important la aspectul și calitatea materialului. Datorită experienței tale, știi exact cum să cureți elementele metalice în cel mai bun mod. Lucrezi cu atenție și oferi calitate. Astfel contribui activ la rezultatul final impecabil!

Ce iti oferim? Care sunt cerintele ? Echipa ta
Wat hebben wij te bieden? Wat neem je mee? Jouw team

Despre Eurotemp

In cadrul Eurotemp lucrezi pentru companii olandeze din diverse sectoare. Iar noi lucrăm pentru tine. Dorim ca tu sa te poti dezvolta si sa te simti ca acasa la locul tau de munca. De aceea nu trebuie să alegi între un contract stabil, un salariu bun (plătit săptămânal), colegi amabili sau o provocare frumoasă. Este foarte normal pentru noi sa le oferim pe toate. Ne ocupăm de chestiunile administrative, pentru ca tu să te poți concentra pe munca ta și pe viitorul tau.

Aplica sau afla mai multe

Aplica sau afla mai multe? Să bem o ceașcă de cafea si sa vorbim depre posibilitati? Aș fi bucuros să iti spun mai multe. Trimite-mi un mesaj și vom programa imediat o întâlnire. De asemenea, poți aplica imediat!

NBarsan@eurotemp.nl Vorbeste cu Nicoleta via WhatsApp Bekijk Nicoleta op LinkedIn

E intersant pentru tine?

Sablator

Nederland nedeterminata 40 Ora

În calitate de Sablator , acorzi o mare importanță calitatii rezultatului final. Material finisat perfect și ingrijit: pentru asta te orientezi. Dezvolta-te ca Sablator la o mare companie metalurgică într-o echipă unită și vezi zilnic rezultatele muncii tale!

Priveste postul

Operator mentenanta utilaje

Esti motivat când un utilaj  sau o instalație funcționează perfect datorită ție. Lucrand pentru unul dintre cei mai mari producători de materiale ceramice de construcții și pavaj, vei avea ocazia să te dezvolti ca Operator Mentenanta Utilaje  într-o echipă unită!

Vopsitor cu pulbere

Ca Vopsitor cu pulbere, aspectul pieselor vopsite este la fel de important ca și funcția ta. Material finisat perfect și impecabil: pentru asta lucrezi. Dezvolta-te ca vopsitor cu pulbere la o companie mare într-o echipă unită și vezi zilnic rezultatele muncii tale!